2125/7039
Hjelm af udskåret træ med figur på toppen. Afo? Nigeria? H. 26.
Proveniens: Ex. gammel dansk privatsamling.
Stor sprække.
Tribal art, 27. juni 2021
Vurdering
Hammerslag