2125/​7039

Hjelm af udskåret træ med figur på toppen. Afo? Nigeria? H. 26.

Proveniens: Ex. gammel dansk privatsamling.

Stor sprække.

Tribal art, 27. juni 2021

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.100 DKK

2.100 DKK
2.000 DKK