2440/968
Joachim Koester (f. København 1964)
Uden titel. 2020. Sign. på bagsiden Joac Kost 2020, 248/300. Litografisk tryk. Bladstørrelse 42×30. Uindrammet.
Minimale håndteringsmærker.
Vurdering