12108/​273

Ubekendt kunstner, 19.årh.

Skovparti. Sign. Bly på papir. 16×21. Uindrammet.

Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021

Vur­dering

800–1.000 DKK

Hammerslag

400 DKK

400 DKK