866/​1006

Matthew Sleeth (f. 1972)

“Feet #2”, [Tokyo], 2002. Ed. 4/7. C-print, signeret, betitlet, nummereret og dateret på bagsiden. 121×147 cm.

Proveniens: Galleri Hornbæk.

Malerier, grafik & fotografier, 28. september 2016

Vur­dering

25.000–30.000 DKK

Hammerslag