12031/57
Claus Carstensen (f. Sønderborg 1957)
Tre kompositioner. Usign. Litografier i farver. Trykt hos Brøndum i 800 eksemplarer, 1991. 24×17. Rammemål 33×24. (3)
Svag “åre” efter buk i nederste højre hjørne på alle tre ark, samt lettere gulning i kanten.
Kunst, antikviteter & design, 30. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud