1932/523
Michael Kvium (f. Horsens 1955)
“Wasteland”. Sign. Kvium 08, 16/90. Litografi i farver. Bladstørrelse 66 × 198.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 6. august 2019
Vurdering
Hammerslag