12203/138
Peder Knudsen (f. København 1868, d. sst. 1944)
Opstilling med solsikker. Sign. Peder Knudsen. Olie på lærred. 76×87. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 20. januar 2022
Vurdering
Hammerslag