1921/1628
Dansk brødbakke samt tysk oval skål af sølv. 20. årh. Vægt 907 gr. L. 29,5 og 31 cm. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Varia, 23. maj 2019
Vurdering
Hammerslag
15 bud