2232/564
Osvaldo Cavandoli (f. Toscolano-Maderno 1920, d. Milano 2007)
“La Linea”. To kompositioner. Sign. Cava, 94/200 og 125/200. Litografi. Bladstørrelse 25,5×18. Uindrammet. (2)
Moderne kunst og design, 9. august 2022
Vurdering
Hammerslag