2441/86
Bucherer
Bordur i kasse af messing, rund skive af stål med sorte romertal. Mærket Bucherer, IMHOF electronic. 20. årh. H. 16. B. 10.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering