2440/792
Kai Nielsen (f. Svendborg 1882, d. Frederiksberg 1924)
Proptrækker af bronze i form af liggende kvinde med barn. Sign. Kai Nielsen. Udført hos broncestøber Nic. O. Schmidt. H. 13.
Enkelte ridser og mærker.
Vurdering
13 bud
828795 | ||
810907 (Autobud) | ||
828795 | ||
810907 | ||
828795 | ||
810907 (Autobud) | ||
828795 | ||
810907 (Autobud) | ||
828795 | ||
810907 | ||
828795 | ||
810907 | ||
828795 |