873/122
Italiansk porfyr vase med låg monteret med lågknob af forgyldt bronze. 20. årh. H. 70 cm.
Konditionsrapport ved forespørgsel. furniture@bruun-rasmussen.dk
Møbler, varia & tæpper, 20. september 2017
Vurdering
Hammerslag