2423/66
Et par havefigurer af bemalet og patineret kuntssten i form af siddende løver. 20. årh. H. 58. (2)
Overfladerne præget af vind og vejr. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. juni 2024
Vurdering
Hammerslag