2138/485
Fransk vitrineskab af rosentræ med forgyldt bronze beslag, buet glas. 19. årh.s slutning. H. 170. B. 80. D. 50.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Finérskader. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag