2414/75
Samling lommelærker af glas. Conradsminde, Holmegaard og Kastrup. H. 10,5–16,5 cm. (7)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. april 2024
Vurdering
Hammerslag