1708/8
Lysekrone af krystal med balusterformet stamme, ni svungne lysarme. 20. årh. H. 65. Diam. 65.
Brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier og møbler, 20. februar 2017
Vurdering
Hammerslag