1831/827
Wengler
Sæt på tre stole af formbøjet bambus og rattan. Udført hos R. Wengler. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og defekter.
Moderne kunst og design, 31. juli 2018
Vurdering
Hammerslag