2138/​966

Ubekendt maler, 20. årh.

Opstilling. Utydeligt sign. Olie på lærred. 34,5×48.

Behov for let overfladerensning.

Moderne kunst og design, 21. september 2021

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag