2438/276
Troels Lund (f. København 1802, d. sst. 1867)
Fjordparti med udsigt til en by. Sign. T. Lund. Olie på malepap. 20×29.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 16. september 2024
Vurdering
Hammerslag