12108/136
Max Seidenfaden (f. København 1947)
Max Seidenfaden: Et par kvadratiske relieffer/askebægre af aluminium. Sign. Max S. H. 3 L./B. 17. (2)
Ubrugte, få ubetydelige ridser.
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag