2023/742
Sigurd Persson (f. 1914, d. 2003)
Et par lysesstager af messing. Sign. SIG. P., Sweden. H. 21. (2)
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 2. juni 2020
Vurdering
Hammerslag