2034/35
Græsk ikon med fremstilling af helgen. Tempera på træpanel med forgyldt baggrund. 19. årh. 20×14.
krakeleringer samt afskalninger. Bagside med ormehuller.
Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag
19 bud