2022/215
Et par franske régenceform stager af forgyldt bronze, støbte med ornamentik, på svejfede fodstykker. Mrk. A.C.J. 19. årh.s sidtse fjerdedel. H. 25,5 cm. (2)
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud