2248/1282
Et par safirørestikker af forgyldt sterlingsølv hver prydet med talrige facetslebne safirer. L. 8 cm. (2)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 30. november 2022
Vurdering
Hammerslag