2015/62
Gustaviansk skab af gråmalet træ, front med skuffe og fyldningslåge. 19. årh. H. 97. B. 77. D. 46.
Brugsslitage. Senere bemaling. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. april 2020
Vurdering
Hammerslag