2426/​727

Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)

Elleve kompositioner. Alle sign. og dateret. Litografiske udstillingsplakater. Bladstørrelse fra 60×41 til 62×42. Uindrammet. (11).

Mindre folder. Herudover original stand.

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

8.000 DKK

36 bud

930418 8.000 DKK
1158764 7.500 DKK
930418 (Autobud) 7.000 DKK
1158764 7.000 DKK
930418 (Autobud) 6.500 DKK
1158764 6.000 DKK
930418 (Autobud) 5.500 DKK
1158764 5.000 DKK
930418 (Autobud) 4.800 DKK
1158764 4.600 DKK
930418 4.400 DKK
881620 4.200 DKK
801790 (Autobud) 4.000 DKK
881620 3.800 DKK
801790 (Autobud) 3.600 DKK
881620 3.400 DKK
801790 (Autobud) 3.200 DKK
881620 3.000 DKK
801790 (Autobud) 2.900 DKK
881620 2.800 DKK
801790 2.700 DKK
881620 2.600 DKK
898539 2.500 DKK
806575 2.400 DKK
576 2.300 DKK
806575 2.200 DKK
898539 2.100 DKK
806575 (Autobud) 2.000 DKK
898539 1.950 DKK
806575 (Autobud) 1.800 DKK
898539 1.750 DKK
806575 (Autobud) 1.700 DKK
898539 1.650 DKK
806575 (Autobud) 1.600 DKK
898539 1.550 DKK
806575 1.500 DKK