2426/727
Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)
Elleve kompositioner. Alle sign. og dateret. Litografiske udstillingsplakater. Bladstørrelse fra 60×41 til 62×42. Uindrammet. (11).
Mindre folder. Herudover original stand.
Vurdering
Hammerslag
36 bud
930418 | ||
1158764 | ||
930418 (Autobud) | ||
1158764 | ||
930418 (Autobud) | ||
1158764 | ||
930418 (Autobud) | ||
1158764 | ||
930418 (Autobud) | ||
1158764 | ||
930418 | ||
881620 | ||
801790 (Autobud) | ||
881620 | ||
801790 (Autobud) | ||
881620 | ||
801790 (Autobud) | ||
881620 | ||
801790 (Autobud) | ||
881620 | ||
801790 | ||
881620 | ||
898539 | ||
806575 | ||
576 | ||
806575 | ||
898539 | ||
806575 (Autobud) | ||
898539 | ||
806575 (Autobud) | ||
898539 | ||
806575 (Autobud) | ||
898539 | ||
806575 (Autobud) | ||
898539 | ||
806575 |