1833/213
Engelsk skrivebord af mahogni. Plade med guldtrykt grønt skind. Regencystil, 20. årh. H. 75. B. 155/205. D. 108.
Tydelig brugsslitage.
Ældre malerier og møbler, 13. august 2018
Vurdering
Hammerslag