2116/257
Bæltespænde af forsølvet metal, drevet med blomster og arkitektur. Europa, 19. årh. L. 27 cm. H. 11 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre reparationer.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. april 2021
Vurdering
Hammerslag