2250/​590

Jan Christensen (f. Aalborg 1956)

Komposition. Sign. monogram. Olie på lærred. 101×120. Uindrammet.

Moderne kunst og design, 13. december 2022

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag