2312/131
Marina, bordur med fisk af sort acryl og messing. Skiven mrk. Jaeger Le Coultre. 20. årh. H. 20. B. 18. D. 4,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor, herunder overfladiske ridser på urkasse.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. marts 2023
Vurdering
Hammerslag
28 bud