1722/42
Et par vægmonterede spejle af forsølvet metal, støbt med vaser. Empireform. 20. årh.s midte. H. 59. B. 47. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier og møbler, 29. maj 2017
Vurdering
Hammerslag