2009/389
To væghængte reoler af mahogni, hver med fire hylder og skuffe. Udført og mærket for Lysberg, Hansen & Therp. 20. årh. H. 88. B. 41. D. 18. (2)
Mindre brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. februar 2020
Vurdering
Hammerslag