2045/435
Fransk lysekrone af bronze med 18-lysarme i to etager. 19. årh.s slutning. H. 100. Diam. 67.
Brugsslitage. Enkelte skæve lysarme.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag