2414/33
Barok putto af bemalet og forgyldt udskåret træ. 18. årh. L. 54 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. april 2024
Vurdering
Hammerslag
28 bud