2115/70
J. Arlet, 19. årh.
Store træer ved en havemur. Sign. J. Arlet. Olie på lærred. 134×106.
Større og mindre krakeleringer. Behov for rensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021
Vurdering
Hammerslag
16 bud