12137/109
Carl Larsen (, 19.-20. årh.)
Landskab ned bondehus. Sign. Olie på lærred. Lysmål 22×32 cm. Rammemål 31×41 cm. Indrammet.
Rammen sidder løst
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag