Foto endnu ikke klar
888/187
Svensk rokoko spejl af forgyldt træ, rigt udskåret top med gennembrudet rocailler, blomster og bladværk, ramme indlagt med felter af spejl. 18. årh.s midte. H. 130. B. 52.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk
Varia, møbler og tæpper, 18. september 2019
Vurdering
Hammerslag