12033/167
Turistplakat. “Espagne”. Sign. i trykket Delpy. Litografi i farver. 98,5×61,5. Uindrammet
Stor revne midt bund. Repareret med tape på indersiden. Små revner langs venstre langside.
Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020
Vurdering
Hammerslag