2142/9125
“Zip Tote” taske af lilla læder med gyldne beslag, to hanke, aftagelig skulderstrop, to udvendige lynlås lommer, et lynlås rum med tre indvendige lommer, lilla stof for og navneskilt. H. 24 x B. 38 x D. 12 cm.
Original dustbag medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker på læder, især kanter og bund. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag