2432/681
Nikolay Nikolaevich Zhukov (f. Moskva 1908, d. sst. 1973)
“Moscow Theatre Festival”, 1935. Usign. Litografisk plakat i farver. Bladstørrelse 102×72. Uindrammet.
Generelle håndteringsmærker og alderstegn; små overfladiske ridser, folder og rifter langs kanterne,
Vurdering
892941 |