2042/​7654

Frederik Næblerød (f. 1988)

“The horse head”. Sign. på bagsiden F. Næblerød 2013. Olie på lærred. 100×81. Uindrammet.

Samtidskunst, 13. oktober 2020

Vur­dering

20.000–25.000 DKK

Hammerslag