1834/​1533

Et par lave stager af sølv. English Silver House. 20. årh. Udfyldte. H. 9 cm. (2)

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.

Varia, 23. august 2018

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag