1436/1690
Fransk rejseur forgyldt bronze, skive af hvid emalje. Louis XVI form, 19. årh. H. 18. B. 12. D. 8.
Der gives ingen garanti for værkets funktion. Fremstår med alders- og brugsslitage. Optræksnøgle medfølger. Utydeligt signeret på skiven.
Varia, 4. september 2014
Vurdering
Hammerslag
23 bud