2050/8516
Samling af 9 illustrerede hefter. 20. årh. Varierende størrelser: 28×22–10×6 cm. Vedlagt orig. tegning. Blæk på papir. 19,5×15 cm. (10).
Mindre brugsspor.
Russisk tema, 7. december 2020
Vurdering
Hammerslag