2131/83
Svensk rokoko spejl af forgyldt træ med to-delt spejlglas. Stockholm, 18. årh.s midte. H. 145. B. 58.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag