2447/​238

Lille régence spejl i ramme udskåret træ og gesso med rester af forgyldning. 18. årh. H. 60. B. 40.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

1.650 DKK

232020 (Autobud) 1.650 DKK
899718 1.600 DKK
232020 1.550 DKK
899718 1.500 DKK