2447/238
Lille régence spejl i ramme udskåret træ og gesso med rester af forgyldning. 18. årh. H. 60. B. 40.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
232020 (Autobud) | ||
899718 | ||
232020 | ||
899718 |