Foldbar dragtpose af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, kort hank, aftagelig og justerbar hank, en udvendig lynlås lomme, et lynlås rum med bøjler i, to yderligere lynlås lommer og mørkebrunt nylon for. Navneskilt med initialer J.C medfølger. H. 55–120 x B. 55 x D. 9 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Mindre slitage på læderbesætninger, kun få lette ridser. Alle mål er cirkamål.
1095093 |