12038/​181

Lågkiste af egetæ. 18. årh.s midte. H. 54. L. 133. B. 52.

Aldersrelateret brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag