12038/181
Lågkiste af egetæ. 18. årh.s midte. H. 54. L. 133. B. 52.
Aldersrelateret brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag
Aldersrelateret brugsslitage.