2022/792
Dansk design
Bordlampe med stel af teak og messing, justérbar skærm af hvid akryl med lyst stof. 1960'erne. H. maks. 45.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
29 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||